Svetainėje salunas.lt, pasiekiamoje iš https://www.salunas.lt, vienas pagrindinių mūsų prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame Privatumo politikos dokumente pateikiami informacijos tipai, kuriuos renka ir įrašo salunas.lt bei kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams atsižvelgiant į informaciją, kurią jie dalijasi ir (arba) renka salunas.lt. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, renkamai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika ir jos sąlygomis.

Informacija, kurią renkame

Asmeninė informacija, kurią jūsų prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl jūsų prašoma ją pateikti, jums bus paaiškinta tada, kai paprašysime pateikti savo asmeninę informaciją.

Jei susisieksite su mumis tiesiogiai, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pvz., jūsų vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, pranešimo ir (arba) priedų, kuriuos galite mums siųsti, turinį ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti pateikti. .

Kai registruojate paskyrą, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius elementus kaip vardas, įmonės pavadinimas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip naudojame jūsų informaciją

Rinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

  • Teikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę
  • Patobulinkite, suasmeninkite ir išplėskite mūsų svetainę
  • Supraskite ir analizuokite, kaip naudojatės mūsų svetaine
  • Kurti naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcijas
  • Bendrauti su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo paslaugas, kad pateiktume jums atnaujinimus ir kitą informaciją, susijusią su svetaine, rinkodaros ir reklamos tikslais.
  • Siųsti jums el. laiškus
  • Rasti ir užkirsti kelią sukčiavimui

Žurnalo failai

salunas.lt laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo tvarkos. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Visos prieglobos įmonės tai daro ir dalį prieglobos paslaugų analizės. Žurnalo failais renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia informacija, kurią galima identifikuoti. Informacijos tikslas – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Reklamos partnerių privatumo politika

Šiame sąraše rasite kiekvieno salunas.lt reklamos partnerio Privatumo politiką.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai arba skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, „JavaScript“ arba žiniatinklio švyturiai, kurie naudojami atitinkamuose jų skelbimuose ir salunas.lt rodomose nuorodose, kurios siunčiamos tiesiai į vartotojų naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklamavimo kampanijų efektyvumui įvertinti ir (arba) suasmeninti reklaminį turinį, kurį matote lankomose svetainėse.

Atkreipkite dėmesį, kad salunas.lt neturi prieigos prie šių trečiųjų šalių reklamuotojų naudojamų slapukų ir jų nekontroliuoja.

Trečiųjų šalių privatumo politika

salunas.lt Privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo taisyklėmis. Tai gali apimti jų praktiką ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami atskiras naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą naudojant tam tikras žiniatinklio naršykles, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

BDAR duomenų apsaugos teisės

Norėtume įsitikinti, kad žinote visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

Teisė susipažinti – turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.

Teisė ištaisyti – turite teisę reikalauti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti, kad užpildytume informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neišsami.

Teisė ištrinti duomenis – tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti tvarkymą – turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti, kad būtų tvarkomi – tam tikromis sąlygomis turite teisę nesutikti, kad mes tvarkytume jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkeliamumą – turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis perduotume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateikiate užklausą, turime vieną mėnesį atsakyti. Jei norite pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija vaikams

Kita mūsų prioriteto dalis yra apsaugoti vaikus, kai jie naudojasi internetu. Raginame tėvus ir globėjus stebėti savo veiklą internete, dalyvauti joje ir (arba) stebėti ir vadovauti.

salunas.lt sąmoningai nerenka jokios Asmens identifikavimo informacijos iš vaikų iki 13 metų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes padarysime savo veiksmus. dedame visas pastangas, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų.